Dlaczego startupy są warte miliony? NOWY FORMAT YT

Dlaczego startupy są warte miliony? NOWY FORMAT YT

Witam, w trochę odmienionej formie wpisu na blogu “Po prostu o IT”. Postanowiłem spróbować, z krótką skondensowaną formą prezentacji wideo. Taki format idealnie nadaje się na YouTube oraz do obejrzenia w zasadzie w dowolnym momencie gdy natrafi się na niego w social media.

Całość jest również trochę bardziej zabawna i zmontowana z lekkim “przymróżeniem oka”. Badania wykazują, że lepiej uczymy się i zapamiętujemy gdy przyswajaniu treści towarzyszą silne i najlepiej pozytywne emocje.

Mam nadzieję, że takie podejście pozwoli na dotarcie z wiedzą na temat “Jak zlecać i rozwijać oprogramowanie” do szerszego grona osób. Dużo osób zwracało mi uwagę, że podoba im się tematyka kanału lecz cierpią na chroniczny brak czasu.

Jednocześnie mam nadzieję utrzymać formę podcastu i od czasu do czasu publikować dłuższe materiały dostępne na platformach podcastowych. Takie podejście powinno pozwolić osobom zainteresowanym odnaleźć kanał, a następnie sięgnąć po dłuższe i bardziej specjalistyczne treści w formie podcastów.

Liczę na to, że spodoba Ci się nowa prezentacja i podzielisz się ze mną swoją opinią 🙂 W tym celu najlepiej będzie gdy zostawisz komentarz pod filmem na platformie YouTube. Miłego oglądania!

Czego dowiesz się z odcinka?

  • Co sprawia, że startupy są warte miliony dolarów?
  • Dlaczego startupy są tak atrakcyjne dla inwestorów?
  • Jakie główne zasady (dźwignie) działają w startupach?

PPOIT wideo 1: Dlaczego startupy są warte miliony?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *